Tozkoparan dizisinde bu gece gerilim artacak

215

TRT 1 en sevilen dizilerinden biri olan ve özellikle çocuklar tarafından büyük bir beğeni ile izlenen Tozkoparan dizisinin 34.bölümünde birbirinden ilginç gelişmeler yaşanacak.

Tatilin bitmesine çok az bir zaman kalınca Sedef  kasabanın bu heyecanını fark ederek yeni eğitim yılına merhaba partisi düzenler ve tüm kasaba bu partide doyasıya eğlenir.

Mavi Ay cephesinde ise günlerdir büyük bir merak ve heyecanla beklenen mavi ay gecesi gelip çatmıştır. Bu gecede yaşanacak ay tutulması esnasında Kemankeş Ocağı’nda bir tören düzenlenecek ve bu gecede ellerinde emanetleri bulunan Kemankeşler bir zafer kazanacaktır.

Salih ,Celal’in töreni bozmaması için onu kontrol altında tutmak ister. Bu konuda da Gamze ile görüşerek onun desteğini alır. Ama Kuzgunlar boş durmazlar. Celal Kemankeş Ocağı’nın yerini öğrenmiştir ve mavi ay gecesi için hain planını çoktan hazırlamıştır.

Salih, Celal ile uğraşırken Mavi Ay ile Karayel ile uğraşmaktadır. Sinan uzun zamandır Mavi Ay ve ekibinin bir şeyler çevirdiğini düşünerek onları takip etmeye devam ediyordur. Mavi Ay o gece Karayel’i ormanda tutmak için planı hazırdır ama hesaba katmadıkları Sinan yüzünden bu plan sonrası ikna etmek düşündükleri gibi kolay olmayacaktır.

Yüz yıldır mavi ay gecesini bekleyen Kemankeşler için bu gece tören başladığında bekledikleri kutlu bekleyiş sona mı erecektir? Yoksa Celal’in hain planı sonrası Kuzgunlar zafer mi kazanacaklar?. Bu keşmekeşler içinde en büyük sorumluluk Mete’ye düşecektir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.