Nina Kraviz İstanbul’a geliyor

154

Geçtiğimizi yılın yaz aylarında üçüncü kez  düzenlenen Big Burn İstanbul Festivali 6  Eylül’de elektronik müzik tutkunlarının tutkunu olduğu dünyaca ünlü DJ ve Prodüktör Nina Kraviz’i  İstanbul VW Arena’da ağırlıyor.

Son 10 yıl içinde dünyanın bir çok ülkesinde müzik festivallerinde sahne alan Nina Kraviz sahne aldığı festivallerde hem DJ hem de prodüktörlük yapıyor. Son dönemlerde elektronik müziğe Rusya’nın verdiği en güzel hediyelerden biri olan Nina dünyaca ünlü plak label’ı Rekids’ten çıkardığı 3 single ve 1 albüm çıkarmış ve bu çalışmaları ile elektronik müzik konusunda ciddi bir yer edinmişti. Ardından 2017 yılın  label Trip ile elektronik müzik sektörüne yeni eserler ve yeni isimler katmaya devam ediyor.

Sahnesindeki performanslarında Acid’den,  Dark Wavwe’e, Techno’ya, Trance’’e kadar uzanan farklı ve seçkin eserleri seçerek müzik kitlesini genişleten Kraviz’in performans sahnesi öncesinde de müzik dünyasının deneyimli bir çok elektronik müzik severlere unutulmaz bir gece yaşatmak için çalışmalarına başladılar.

Suma Beach bu özel gecenin organizasyonunda elektronik müziğe büyük katkıları olan ve müzik dünyasına hızlı bir giriş yapan RX İstanbul ile güçlerini birleştiren Sweet Union olması, daha önce dünyanın bir çok ülkesinde düzenlenen etkinliklerdeki organizasyon becerileri geceye katılacak konukların beklentilerini üst safhaya çekiyor. Organizasyon boyunca Nina Kraviz’in sahnede 2 saatten fazla bir süre canlı performans göstermesi bekleniyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.