Kenan Doğulu Ağustos ayında 24 saat sahnede kalacak

166

Güçlü sesi ve önemli besteleri ile Türk pop müziğin büyük isimlerinden olan Kenan Doğulu bu yıl yoğun yaz konserleri vermeye devam ediyor.

Kenan Doğulu, bir çok tatil bölgesinden Ağustos ayının ilk 15 gününde 8 konser verecek. Kenan Doğulu Datça, Kuşadası, Bodrum, Altınoluk ve Ayvalık gibi tatil beldelerinde vereceği her konserde ortalama 30 civarında şarkı söyleyecek ve bu süreçte 3 saat gibi sahnede kalacak. Kenan Doğulu bu süreçte 8 konserde toplam 24 saat sahnede olacak.

Kendisine ait özel olarak oluşturduğu repertuarı ile konserlerini izlemeye gelenlere en iyi müzisyenlerden oluşan ekibi ile şarkılar söyleyen Kenan Doğulu konserini izlemeye gelenlere duygu dolu anlar yaşatmaya devam edecek.

Son günlerde Beren Saat ile olan evliliği hakkında magazin basınında en çok konuşulan sanatçıların başında gelen Kenan Doğulu geçtiğimiz yıl ki konser maratonundan daha fazla konsere bu yıl imza attı. Bir çok konser öncesi hayranlarının yoğun talepleri yüzünden konser biletlerinin çıktığı gün tüketilen ünlü popçu hayranlarının ve müzikseverlerinin bu yoğun ilgisinden oldukça mutlu görünüyor.

Bir çok sanatçı gibi konserinin bitiminde seyircilerin alkışları yüzünden tekrar sahneye geri dönen Kenan Doğulu bir kaç şarkısını kendisini izlemeye gelen müzikseverlerle adeta bir koro eşliğinde söyleyerek konserlerini tamamlıyor.

Kenan Doğulu’nun konser takvimi

3 Ağustos- Vadi Açıkhava – İstanbul

11 Ağustos- Altınoluk Amfitiyatro- Balıkesir

12 Ağustos- Ayvalık Amfitiyatro- Balıkesir

14 Ağustos – Çeşme Açık Hava Tiyatrosu – İzmir

15 Ağustos – Kuşadası AVM Amfitiyatro- Aydın

17 Ağustos – Datça Açıkhava Tiyatrosu- Muğla

18 Ağustos – Bodrum Antik Tiyatro- Muğla

 

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.