Sevgilisiyle karakolluk bir durumdalar

Sevgilisiyle karakolluk bir durumdalar

88

 

Metin Yıldız bir müddet beraber olduğu sevgilisi Gözde Kayra’yla polislik oldu. Gözde Kayra tarafından yapılmış olan darp şikayetinden sonra Metin Yıldız’ın Kadıköy İlçe Asayiş Büro Amirliği içerisinde bir ifadesinin alınmış olduğu açıklandı.

Gözde Kayra tarafından Metin Yıldız’ın tam olarak 2 seneden beri tanınmakta olduğunu ve 4 aydan beri aynı ev içerisinde yaşamaya başladıkları belirtilirken Yıldız’ın ise kendinden devamlı olarak para talep ettiğini, ikamet etmekte oldukları evin kira ücretini kendi ailesinin desteği ile karşılamakta olduğunu ve bundan dolayı da devamlı olarak tartışmakta olduklarını ifade ettiği bilgisine ulaşıldı. Olayın yaşanmış olduğu gece de Metin Yıldız’ın kendinden para talep ettiğini iddia eden Kayra, vermediği içinde de psikolojik şiddet ile birlikte fiziksel şiddet uygulamış olduğunu ileri sürdü.

Metin Yıldız’ın’da ayrılmayı istemekte olduğu Kayra’nın kendine takıntılı bir durumda bulunduğunu ve kendisini rezil etmek ile tehdit etmeye başladığını bu sebepten dolayı da devamlı olarak tartıştıklarını belirttiği bilgisine ulaşıldı. Yıldız’ın da sürekli olarak fiziksel şiddet ile birlikte psikolojik şiddet görmekte olduğunu ifade ederek Gözde Kayra’dan şikayetçi bulunduğunu ifadesi içerisinde açıkça söylediği belirtili. Birbirinden şikayetçi oldukları bilgisine ulaşılan Metin Yıldız ile birlikte Gözde Kayra’nın ifadeleri alınmasının sonrasından polis merkezi içerisinden ayrılmış olduğu bilgisine ulaşıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.