Kulisi içerisinden bir video paylaştı

Kulisi içerisinden bir video paylaştı

150

 

Yapımcı ve aynı zamanda sunucu olan Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabı üzerinden Yemekteyiz isimli programı bundan sonra Onur Büyüktopçu’nun yerine Seda Sayan’ın sunacak olduğu konusunda bir açıklama yapmıştı. Seda Sayan ise söz konusu bu çekimler esnasında yapmış olduğu özel bir paylaşım ile birlikte çok fazla dikkat çekmiş oldu.

Sosyal medya üzerindeki hesaplarını aktif bir biçimde kullanmaya devam eden Seda Sayan, Yemekteyiz isimli programın çekimleri için hazırlık yaparken bir tane de video paylaşımı yaptı. Kendisine özel bir şekilde hazırlanmış olan kulis içerisinde video çekimi yapan Seda Sayan, ”Yemekteyiz isimli programın çekimi; karavan burda tamamen hazır… Yatağım da burda tamamen hazır. Patronum olan Acun Ilıcalı hiç bir şekilde masraftan kaçınmamış her şeyin en iyi olanını hazırlamış. Tekne üzerinde gibiyiz ancak karadayız. Bize kara üzerinde de ölüm yok” ifadelerine yer verdi.

Acun Ilıcalı, Instagram hesabı üzerinden bir paylaşım gerçekleştirerek ”Seda Sayan Yemekteyiz isimli yarışmanın gelecek sezondaki sunucusu olacak, heyecanlı bir şekilde bekliyoruz” ifadelerine yer vermişti.

TV8 isimli kanalın sevilen yarışmalarından Yemekteyiz isimli programı Kiralık Aşk isimli dizisi sayesinde yıldızı parlamış olan Onur Büyüktopçu sunmaktaydı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.