Kitapla alakalı çok ses getirecek bir çıkışta bulundu

Kitapla alakalı çok ses getirecek bir çıkışta bulundu

83

 

O Ses Türkiye isimli programın jüriliğini yapmış olan hemen sonrasında ise Acun Ilıcalı’nın tarafından ”Yemekteyiz” isimli popüler programın sunuculuğu da verilmiş olan Seda Sayan’dan Şeyma Subaşı’ya ait tartışmalı kitapla alakalı çok fazla dikkat çeken açıklamalar geldi.

YouTube üzerinde yayınlanmakta bulunan Magazin Noteri isimli programa konuk olarak katılan Seda Sayan; ”’Şeyma’nın çıkarttığı kitabı kesinlikle toplatılmalı”’ ifadelerine yer vererek olay açıklamalar yaptı. Sayan, kitapla alakalı olarak şu ifadelere yer verdi;

”Hidrolik asit konusunda emin misiniz, kör olur bunu yapan millet. Ne demesi gerekiyor du biliyor musunuz; hyalüronik asit. Bunun gerçeği tam olarak budur. Bu söz konusu kitabın kesinlikle toplatılması gerekli. Bu fazlası ile önemli bir şeydir. Burdan kesinlikle bir ceza alır. Her türden ceza alabilir. Sen yazıda şimdi kalkıp ”bunu kullanın” şeklinde yazıyorsun, diyelim ki kör oldu kullanmış kişi. Bu kitap üzerinde bu şekilde bir şey yazmaktaysa bitti bu iş. Senelerin televizyoncusu bir kişi olarak söylüyorum. Bu kitap üzerinde hidrolik asiti yüzünüze sürebilirsiniz yazıyor ve yandı artık millet; sakın yapmayın. Ona hyalüronik asit denmektedir. Bu söz konusu kitabın toplanması gerekiyor. Bu kitabı alarak uygulamaya kalkmış biri olursa yayın evinin de başı da bu konudan dolayı belaya girer. Bu kitap kesin bir şekilde toplanmalıdır.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.