Eylül ayında en çok hangi sanatçılar haber oldu?

Eylül ayında en çok hangi sanatçılar haber oldu?

114

 

İnsansız bir durumdaki haber analiz ile birlikte raporlama sistemlerinden Habermetre, Eylül ayı içerisinde en fazla habere konu olarak öne çıkan ünlü isimleri açıklamış oldu. Kanalında düzenlenen yarışmaların yanı sıra özel yaşamıyla gündemden düşmemekte olan Acun Ilıcalı zirve noktasında yer almaktayken onu yapmış olduğu yardımlarla isminden söz ettirmiş olan Haluk Levent takip etmiş oldu.

Haber metre tarafından açıklanmış olan rapor içerisinde; gerek kanalı üzerinde ekranlara gelen yarışma programları ile gerekse de özel yaşamıyla gündemden düşmemekte olan Acun Ilıcalı, 6.709 tane habere konu olup listenin zirve noktasına yerleşmiş oldu. kurucusu konumunda bulunduğu AHBAP Derneğiyle yapmış olduğu yardımlarla ve 2022 senesi içerisinde Türkiye’den ayrılacak olduğu açıklamasında bulunan Haluk Levent, 6.288 tane farklı habere konu olup listenin 2. sırası içerisinde yer almış oldu.

ATV ekranları üzerinde yayınlanmış olan programında cinayetleri aydınlatmasının yanı sıra kayıpları da bulmuş olan Müge Anlı ise 5.000 tane haberle listenin 3. sırası içerisine yerleşmiş oldu. Listenin 4. sırası içerisinde de 3.531 tane haberle Seda Sayan yer alıyor. İbo Show adlı programın yanında seneler sonrasında konser vermeye başlamış olan İbrahim Tatlıses de 3.140 tane haberle listenin 5. sırası içerisinde.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.