Fenomenlerin kazançları dudak uçuklatmış durumda

Fenomenlerin kazançları dudak uçuklatmış durumda

135

 

Son zamanların fenomen isimleri sosyal medya üzerinde yer alan hesaplarını adeta bir firma gibi kullanmakta. Instagram platformu üzerinde çok ciddi bir takipçi sayısı bulunan isimlerin arasında kendisine yer bulan Duygu Özaslan’ın yanı sıra Gamze Erçel ile birlikte Danla Biliç, Rachel Araz, Aslıhan Doğan Turan ve Yasemin Özilhan’ın almış oldukları ücretler dudak uçuklatmış durumda.

TV8 kanalında ekranlara gelen 2. Sayfa programı içerisinde yer almakta olan habere bakılırsa, sosyal medya fenomenleri söz konusu bu paylaşımlarıyla paraya para dememekte. İşte ünlü durumda olan isimlerin paylaşım başına almış olduğu rakamlar şu şekilde;

Çekmiş olduğu makyaj videolarıyla tanınırlık elde eden Danla Bilic gönderi ile birlikte story başına 180.000 Türk Lirası tutarında para kazanmakta.

Hande Erçel’in ablası olarak tanınan Gamze Erçel de gönderi ile birlikte story başına 80.000 Türk Lirası tutarında para kazanmakta.

Ardımızda bırakmış olduğumuz günlerde dünya çapında üne sahip kozmetik markasının Paris’te düzenlemiş olduğu defilede yürümüş olan Duygu Özaslan da gönderi ile birlikte story başına 100.000 Türk Lirası tutarında para kazanmakta.

Aslıhan Doğan Turan ise gönderi ile birlikte story başına 40.000 Türk Lirası tutarında para kazanmakta.
Rachel Araz, gönderi ile birlikte story başına 50.000 Türk Lirası tutarında para kazanmakta.
Yasemin Özilhan, gönderileri için 40.000 Türk Lirası tutarında ve story için de 60.000 Türk Lirası tutarında para kazanmakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.