Cedi Osman’ın Ebru Şahin’e evlilik teklif ederken aldığı yüzük ne kadar?

Cedi Osman'ın Ebru Şahin'e evlilik teklif ederken aldığı yüzük ne kadar?

31

 

Kapadokya kenti içerisinde oyuncu sevgilisi Ebru Şahin’e oldukça romantik bir evlilik teklifinde bulunan ünlü basketbolcu Cedi Osman’ın almış olduğu tektaş yüzüğün fiyatı da kesinleşmiş durumda. Sevgilisine evlenme teklif etmek için kesenin ağzını açmış olan Osman, 1 milyon Türk Lirası tutarındaki bir ücretle 5 karatlık bir tektaş almış oldu.

Basketbolculardan Cedi Osman, uzun bir zamandan beri aşk yaşamakta olduğu ünlü oyuncu Ebru Şahin’e Kapadokya’da evlilik teklifinde bulundu. Cleveland Cavaliers’tan senelik olarak 8 milyon dolar tutarına yakın para kazanmakta olan Cedi Osman, sevgilisiyle ilgili olarak hiçbir masraftan da kaçmadı.

Ardımızda bırakmış olduğumuz aylarda final yapmış olan Hercai adlı dizideki Reyyan karakteriyle çok büyük bir hayran kitlesine ulaşmayı başaran Ebru Şahin, 1,5 seneden beri de Cedi Osman’la aşk yaşamaya devam ediyor. İlişkisini ise adeta gözler önünde yaşamaya devam eden ve en romantik anlarını sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmaya devam eden ünlü ikili, evlilik kararı almış durumda. Özel bir tane jet kiralayıp sevgilisini Kapadokya’ya götürmüş olan Cedi Osman, gün doğumu esnasında da evlilik teklifinde bulundu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.