Gupse Özay’dan ilginç açıklamalar

113

Sosyal medyada paylaştığı videolarla bir süredir internet alemini kahkahadan kırıp geçiren “Dayı”, Cuma akşamı Gain izleyicisi ile ilk kez buluştu. Gain ekranlarından canlı olarak yayınlan  talkshow programının ilk konuğu ise Türkiye’nin tartışmasız en komik isimlerinden olan oyuncu ve senarist Gupse Özay oldu.

Program süresince canlı yayını izleyenlere müzik, mizah ve eğlence dolu dakikalar yaşanan programda Gupse Özay’ın samimi itirafları ve içten tavrı da geceye damgasını vurdu.

Program boyunca Gupse Özay neşeli haliyle dikkat çekerken senaryo yazmaya karar verdiğinde senaryosunda çevresindeki tanıdığı insanları ve onların dünyalarını kaleme aldığını belirterek ilhamı komşularından, arkadaşlarından ve akrabalarından aldığını söyleyerek yazmaya başlamadan önce de genelde her zaman iki hikaye oluyor kafamda. Onları kağıda yazar, kura çekerim. Kurada hangisini seçersem onu yazmaya devam ederim. Genelde de doğru seçimler olur bunlar.” diyerek senaryo yazımındaki ritüellerini aktardı.

Kendisine gelen sorulara tüm içtenliğiyle cevap veren Özay hayranlarının kendisini devamlı sinema filmi projeleri ile görmelerine rağmen dizilerde de görmek istediklerini belirtmesi üzerine “Benim ilk dizim ‘Yalan Dünya’ dizisiydi. Çok keyif aldığım ve eğlendiğim bir tecrübe oldu benim için ama sinemayı daha çok sevdim. Sinema ile devam ederim yüksek ihtimal ama dijital platformlarda yayınlanacak projeler neden olmasın” diyerek dijital platformlardan gelecek projelere sıcak baktığının altını çizdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.