Filiz Akın ölümden döndü

22

21 Ağustos akşamı Türk sinemasının dört yapraklı yoncasından biri olan ünlü oyuncu Filiz Akın, akciğerinde yaşadığı ağrı nedeniyle hastaneye kaldırılmıştı. Kaldırıldığı hastanede yapılan ilk tetkiklerin ardından vücudunda enfeksiyon tespit edilen Akın, tansiyon ve yüksek ateş şikayetleri üzerine 3 gün yoğun bakımda tedavi gördü.

 

Yoğun bakımda süren 3 günlük tedavisinin ardından normal odaya alınan Akın, taburcu edilerek Bodrum’daki evine döndü.

Yaşadığı süreci ünlü sanatçı Filiz Akın kendisine ait sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaştı. Ünlü yıldız yaptığı paylaşımda “ Ülkemizde arka arkaya gelen ve hepimizi üzüntüye boğan yangın ve sel felaketlerindeki acılara yürek dayanmıyor ve hastalanma derecesinde etkileniyor insan’ demiştim. Burada, ikinci kere Bodrum’daki hastaneye getirilmişim.
Hastaneye kaldırıldığımda tansiyonum tehlikeli derecede düşük, ateş 42. Sepsis’e karşı mücadelede ölümden kıl payı kurtaranlara, koronavirüs kadar ölümcül olan, baştan ayağa kadar iltihapla kişiyi ele geçirerek, yok eden bakteriden daha hızlı bir şekilde tedavi yüklemesi yapan başta Doç. Dr. Bülent Yardımcı, Kardiyolog Dr. Nejat Sönmez’e, yoğun bakım melekleri Banu, Arzum, kritik durumda tedavim için dikkatle yanımdan neredeyse ayrılmayan Acil Servis hemşirelerine, merak eden, iyileşme dilekleri ve dualarını yollayan sizlere çok teşekkür ederim.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.