Ece Vahapoğlu hakkında bilinmeyenleri paylaştı

106

Sunuculuğunu Mert Vidinli’nin yaptığı Trendyol Instagram hesabı üzerinden her Perşembe günü ünlü isimlerin konuk olduğu “Mert Vidinli’yle Sıkıştıran Sorular” programının bu haftaki konuğu Ece Vahapoğlu oldu.

Başarılı sunucu, yazar, yaşam koçu olan Vahapoğlu, anne olmasının ve pandemi döneminin kendisini esnek bir insan yaptığını belirtirken son bir sene boyunca devamlı olarak işlerine dijital mecralarda devam ettiğini, bu süreçte birçok televizyondan gelen teklifleri de hem yeni anne olmasından hem de hedef kitlesinde emin olamadığı için reddettiğini açıklarken her ne kadar dünya dijitale dönse de ekranı özlediğini ifade etti.

Ünlü olmadan önce bir bankada memure olarak çalıştığını ve daha sonra ekranlara çıkmaya başladığını ifade eden Vahapoğlu, kazandığı parayı en çok ayakkabı ve çanta alarak harcadığını dile getirirken sabırsız, detaycı olduğunu, depresif ruh halinden kitap okuyarak, yazı yazarak ve spor yaparak çıktığını belirtti. Çok güzel makarna, pilav ve fırında somon yaptığını da ekledi.
Gazetecilik ve sunuculuk yaparken daha ciddi bir Ece vardı diyen Vahapoğlu “Sağlıklı yaşam benim için otuzlu yaşlarda önem kazandı ve benim yaşam tarzım oldu. Bu dönemden sonra sağlıklı beslendim devamlı spor yaptım ve bunlarla ilgili eğitimler alırken bir çok seminere katılarak sertifika aldım ve ve bu birikimlerimi kitaplar haline getirdim.” dedi .

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.