Bu kitap çocukları yaratıcılığa teşvik ediyor

8

Hem yaz tatili hem yaşanan pandemi dolayısıyla birçok aile”Günler, haftalar geçmek bilmiyor, çocukları eğlendirecek, oyalayıcı ama aynı zamanda kazanım odaklı uğraşlar bulamıyoruz,” diye yakınmaya başlamışken “Akıl Fikir Kitabı” ailelere can simidi olacak.

Aygül Bahar Yılmaz’ın yazıp Güneş Bloedorn’un resimlediği Akıl Fikir Kitabım, okuyan her çocuğun kendisini geliştirmesine ve yeni bir şeyler üretmesine teşvik ederken okuduğu her sayfa onlar için ayrı bir keşif ve farklı bir deneyim sunmayı amaçlıyor. Akıl Fikir Kitabım 8 yaş ve üzeri çocukların hayal güçlerini geliştirirken çocuklara yeni bir şeyler üretmeye de teşvik ediyor.

Akıl Fikir Kitabım’da çocuklara tarihten, sanata, teknolojiden bilime kadar birçok farklı konuda düşünmeyi ve araştırmaya teşvik ederken çocukları aynı zamanda yazmaya, çizmeye ve hatta karalamaya davet ediyor.

Kitabı okuyan çocukları dünyanın dört bir yanına götürürken hatta Mars’a ışınlanmalarını sağlayacak deli dolu hayalleri var. Tabii bir de onlara rehberlik edecek yeni dostları: Akıl Fikir Kitabım!

Yaratıcı düşünme etkinlikleriyle dolup taşan Akıl Fikir Kitabım, müzik aleti icat etmekten uzayda araştırma gezisi yapmaya uzanan seçkisiyle çocukların ilgi alanlarına seslenen zengin bir içerik sunuyor. Evde, parkta, plajda, otobüste kısacası her yerde ve her çantada yer edinecek bu eğlenceli kitap, hayal gücünün sınırlarını zorlamaya çağırıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.