Hayat Tercihtir programı üniversite adaylarına doğru tercih konusunda yol gösteriyor

14

Üniversite sınavına girecek ve kazanan adaylara doğru meslek seçimi ve doğru tercih yapmasını sağlamak amacıyla TV100 ekranlarında “Hayat Tercihtir” adlı programın ilk bölümü büyük bir ilgiyle izlendi. Hayat Tercihtir adlı programın medaratörlüğünü gazeteci Şaban Özdemir üstlenirken programda Uzm. Psk. Dan. Ece Tözeniş, uzman akademisyenleri ağırlamaya devam ediyor.

Programın ikinci bölümünde sağlık meslekleri ele alınırken bu bölümde programın konukları Üsküdar Üniversitesi’nden Prof. Dr. Şefik Dursun ve Prof. Dr. Yumuşhan Günay olacak.

TV100 ekranlarında yayınlanan “Hayat Tercihtir” adlı program Üsküdar Üniversitesi akademik kadrosunun desteğiyle hazırlanırken her hafta yeni bölümüyle izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor.

Hayat Tercihtir programının çekimleri Üsküdar Üniversitesi Tıp Fakültesi Kütüphanesi’nde gerçekleştirilirken programın bu haftaki bölümüne Üsküdar Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şefik Dursun ve Üsküdar Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yumuşhan Günay konuk olarak katılacaklar.

Programın bu hafta yayınlanacak olan bölümünde Prof. Dr. Şefik Dursun sağlık bilimleri fakültesi bölümleri, avantajları ve doğru tercih, meslek seçiminin püf noktalarını ele alırken Prof. Dr. Yumuşhan Günay ise düş hekimliği .fakültesi, fırsatları ve doğru tercih, meslek seçiminin püf noktalarını konuşacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.