Netflix, Sweet Tooth adlı dizinin ikinci sezonunu duyurdu

19

Geçtiğimiz yıl Netflix ekranlarından ilk sezonu yayınlanan ve ikinci sezonu büyük bir merakla beklenen Sweet Tooth’un ikinci sezonu hakkında Netflix’ten müjdeli haber geldi.

İkinci sezonda dizinin tüm sorumluluğu Jim Mickle’a verilirken Jim Mike yaptığı ilk açıklamada “Bu dizi izleyicisinde heyecan verici ve oldukça iç açıcı bir izlenim bırakmıştı. Aynı heyecanı kaldığımız yerden seyircimize vermeye devam edeceğiz” dedi.

Bilindiği üzere Sweet Tooyh ,Jeff Lemire’ın DC çizgi roman serisinden diziye uyarlanarak ilk sezonu 4 Haziran’da yayınlanmış ve ilk sezonu sadece ülkemizde değil bir çok ülkede Netflix izleyecileri tarafından büyük bir merakla izlenmişti.

Sweet Tooth adlı dizide başlıca rolleri Adeel Akhtar (Dr. Aditya Singh), Aliza Vellani (Rani Singh), Stefania LaVie Owen (Bear), Dania Ramirez (Aimee Eden), Christian Convery (Gus), Nonso Anozie (Tommy Jepperd), Neil Sandilands (General Abbot), Will Forte (Father) ve James Brolin (Anlatıcı) üstlenmişlerdi.  Dizi bir ay içerisinde yaklaşık 60 milyon aile tarafından izlenerek büyük yankı uyandırmıştı.

Dizinin konusu

Büyük çöküş olarak adlandırılan ve dünyanın nerede altını üstüne götüren olaylar sonrasında dünyaya gelen tüm bebekler yarı insan, yarı hayvan olarak doğmaay başlar. Bu yeni doğan bebekleri insanlar korkuya kapılarak avlamaya başlarlar. Herkesten kaçmayı başaran Gus adlı bir melez-geyik çocuk beklenmedik bir şekilde bir gezginle arkadaşlık kurarak birlikte Amerika’dan geriye kalan topraklarda maceraya çıkarlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.