Masumlar Apartmanı sezon finaliyle ekranlara geliyor

200

Yayınlandığı ilk günden itibaren Salı günlerine damga vuran TRT 1’in milyonlarca izleyiciyi ekran başına kilitleyen dizisi Masumlar Apartmanı 8 Haziran Salı akşamı yayınlanacak olan 37. Bölümüyle sezon finali yapıyor.

Yayınlandığı gün sosyal medyanın en çok konuşulan konuları arasına girmeye başlayan TRT’nin bu sezonki iddialı dizilerinden biri olan Masumlar Apartmanı’nın sezon finali heyecanla bekleniyor.

Birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı ve sürükleyici hikayesiyle her bölümü konuşulan dizi Masumlar Apartmanı sezon finalinde izleyicisinin nefeslerini kesecek bir bölümle ekranlara ara verecek.

Masumlar Apartmanı’nın sezon finalinde neler yaşanacak.

Han, İnci’nin gerçekleri öğrenmesi üzerine büyük bir telaşa kapılarak kendisini terk etmemesi için ikna etmeye çalışır. İnci ise ayrılmakta kesin kararlıdır ve o sırada İnci’nin öğrendiği başka bir gerçek ise olayların akışını tamamen değiştirecektir.

Han ve İnci’nin yaptıklarına üzülen Safiye her şeye rağmen ailesini bir arada tutmaya çalışırken diğer yandan Naci’nin kısa bir süre sonra gidecek olmasından dolayı karmaşık duygular içindedir.

Gülben’in kendisiyle neden görüşmek istemediğini öğrenmek isteyen Esat sonunda Gülben ile konuşmayı başarır.

İnci ne öğrenmiştir ki olayların akışı birden bire değişmiştir? Safiye ailesini bir araya toplayabilecek midir? İnci kesin olarak Han’dan ayrılacak mıdır? Esat Gülben ile görüşerek aralarındaki sorunu çözebilecek midir?  Ve Naci gidecek midir?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.