Tozkoparan İskender sezon finaliyle ekranlara geliyor

214

 

Tozkoparan İskender, akılda kalan tüm soruların cevap bulduğu sezon finaliyle ekranlara geliyor…

5 Haziran Cumartesi günü saat 20.00’da ekranlara gelecek olan Tozkoparan İskender’in final bölümünde neler olacak:

Mavi Ay, Fikri ve Salih2i İskender, özel güçleri zindandan kurtarmayı başarır ve padişaha düzenlenecek suikast girişimini engellemek için harekete geçer. Tozkoparanları yeniçerilerin casus sanması işleri zorlaştırır. Mavi Ay zamangaça el konulduğu için günümüze dönmesi imkansızdır. Tozkoparanlar geçmişte mücadele ederken günümüzde de Kasırga’nın başı beladadır.

Kasırga’nın karşılaşmaya getirdiği hileli oklardan birisinin tirkeşlerinde kalması, Tayfun’un bütün inancının yıkılmasına yol açar. Venedikli casus Giovanni geçmişte padişahı öldürmek için adamlarıyla son hazırlıklarını yaparken Tozkoparanların hapiste olmasına çok güvenmektedir. Ama bu düşünceleri işe yaramaz zira Tozkoparanlar, İskender’in liderliğinde padişahı korumak için pazar yerinde hazır beklemektedir. Saldırı gerçekleştiğinde Tozkoparanların aslında ne kadar zor bir işe kalkıştıkları ortaya çıkar ve padişahı korumak için mücadele etmeye başlarlar. Giovanni kılık değiştirerek aradan sıyrılır ve yalnız kalan padişahı öldürmek için çok büyük bir fırsat yakalar. İskender, padişahı koruyabilmek için pazar yerinin üstündeki çatılardan uçarcasına koşarken, Giovanni’nin padişahı öldürmek üzere fırlattığı ok yaydan çıkar.

Zamangaç’ın yokluğunda Mavi Ay geçmişte mi kalacak? Giovanni’nin padişahı öldürmek için yaptığı plan işe yarayacak mı? İskender görevini yerine getirip padişahı korumayı başarabilecek mi? Tüm bu soruların cevabı Cumartesi akşamı sezon finali yapacak olan Tozkoparan İskender dizisinde cevap bulacak

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.