Teşkilat zirvedeki yerini bırakmadı

140

Yayınlandığı ilk günden itibaren Pazar günleri reyting yarışlarında Teşkilat dizisi bu haftada zirvedeki yerini bırakmayarak, Total’de 9.96 izlenme oranı, AB’de 11.33 izlenme oranı, ABC1’de ise11.12 izlenme oranıyla izleyiciyi ekran başına kilitledi.

Yayınlanan bölümde ekip tarafından Türkiye getirilen Fadi Kale’ye yönelik planlanan saldırıyla ilgili sorgusunda bilgi vermediği gibi saldırıyı düzenleyecek olan Şef saldırı planının devam etmesi için Ceren’e talimat vermişti.

Ceren için neredeyse artık yolun sonu geldi. Ekip yaptığı toplantı sonrası Şef ve Ceren dahil diğer kişilerin yakalanması için eş zamanlı operasyon kararı alır. Bu kara uygulamaya geçildiği esnada saldırı için ülkeye gelen teröristler kurdukları düzenekle televizyonlarda boy gösterip tehditler yağdırınca, Ceren’e yapılması planlanan operasyon iptal edildi.

Fadi tarafından gönderilen paraların trafiğini tespit etmek için farklı yollar arayan Uzay, Gürcan’a bankanın veri tabanına girmesini söyler. Bunun üzerine. Gürcan tanıdığı bilgisayar korsanlarını devreye sokarak bir siber atak gerçekleştirdi ve hesap hareketlerine ulaşarak düzenlenecek saldırıların lojistiğini Şef’in sağladığını belirleyerek Ankara’da bulunan teröristlerin bulundukları adreslere baskın yapılır.

Oğlunun özgürlüğü için pazarlıklar yapan Fadi’nin avukatıyla yapacağı yüz yüze görüşme için hazırlıklara başlanır. Fadi Zehra ve Hakkı dayının başlarında olduğu bir ekiple avukatıyla yapacağı görüşmeye götürülürken ekip saldırıya uğrar. Tam bu esnada teröristin Berlin uçağında olduğunu öğrenen Serdar bu uçağa biner. Ve teröristler uçağı ele geçirir.

‘Teşkilat’ın yeni bölümü 6 Haziran Pazar akşamı saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında olacak

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.