Teşkilat dizisinde bu hafta büyük operasyon var

116

Yayınlandığı Pazar akşamları reyting rekorları kıran TRT 1’in bu sezon ki iddialı dizilerinden birisi olan ve izleyicisi tarafından soluk soluğa izlenen Teşkilat dizisi Pazar akşamı saat 20:00’de on üçüncü bölümüyle ekranlara gelecek.

Teşkilat dizisinde bu hafta Fransa’dan Türkiye’ye getirilen Fadi ekip tarafından sorguya alınmasına rağmen Kale’ye yönelik saldırı konusunda sorulan tüm soruları cevapsız bırakır. Şef Fadi’nin yakalanmasını umursamaz ve büyük saldırı planının devam etmesi için Ceren’e talimat verir.

Ekip karargahta yapılan toplantıda Ceren için artık yolun sonuna geldiği konusunda karara varır. Şef ve Ceren dahil olmak üzere tüm bağlantıların tespit edilerek yakalanması için operasyon hazırlığına başlarlar. Kaleye saldırı için Türkiye’ye gelen teröristler kurdukları düzenekle televizyonlarda boy gösterip tehditler yağdırır.

Uzay kaleye düzenlenecek saldırının detaylarına ulaşmak için birbirinden farklı yollar aramaya başlar. Teröristlere Fadi tarafından aktarılan paranın izini sürmek için Gürkan’a büyük ihtiyaç vardır. Ekip teröristler tarafından yapılması planlanan saldırıyı engellemek için dört bir koldan mücadele verirken onları büyük sürprizler beklemektedir.

Ekip tarafından şef, Ceren ve bağlantıların hepsi yakalanacak mı? Saldırıyı gerçekleştirecek teröristler nasıl bir düzenek kurmuşlar ve televizyondan nasıl boy gösteriyorlar?  Uzay’ın yaptığı analizler ve Gürcan’ın varlığı saldırıyı önceden durdurabilecek midir? Tüm bu soruların cevapları Pazar akşamı TRT1 ekranlarında yayınlanacak olan Teşkilat dizisinde cevap bulacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.