Teşkilat dizisinde bu hafta ortalık karışacak

127

Ekranlara geldiği ilk günden itibaren tüm rekorları egale eden ve izlenme rekorları kıran TRT 1’in Pazar akşamlarına damga vuran ve soluk soluğa izlenen dizisi Teşkilat bu hafta yeni bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Teşkilat diziş on birinci bölümüyle ekranlara gelecek.

Reytinglerin zirvesinden inmeyen “Teşkilat”ın yeni bölümünde; ekip, Fadi’nin oğluna ulaşmak için Paris’e uçuyor…

 Kasım’ı kendisine seçimde büyük rakip olarak gören Fadi Kasım’ın ortadan kaldırılması için harekete geçer. Leval ise Fadi’nin kendisine uzun süredir güven duymadığını düşünerek tekrar Fadi’nin güvenini kazanmak ve kendisini kanıtlamak için ondan habersiz harekete geçerek Ceren’e Kasım’ı bulması talimatını verir.

Fadi’yi ele geçirmek için ekip hummalı bir çalışmaya devam ederken Kasım’ın verdiği bilgiler ışığında Fadi’nin herkesten gizlediği oğluna ulaşılır. Fadi’nin oğlunun yaşadığı Paris’e gidilmesine karar verilirken Gürcan da ilk saha görevi için ikiliye katılır. Kasım’ın bulunması için Ceren bir plan yapar ve Serdar’la birlikteyken kurulan bir tuzakla ikili kaçırılır. Serdar, işkenceyle Kasım’ın nerede olduğunu söylemesi için zorlanır.

Pınar sahte bir kimlikle Fadi’nin oğlunun yönettiği sosyal medya şirketinde işe girmesi planlanır. Pınar bu şirkete girmek için Gürcan’ın yardımıyla mülakata hazırlanırken Fadi’nin oğlunu muhakkak etkilemesi gerekmektedir. Leyal, Kasım’a ulaşarak Fadi’ye sürpriz yapmak isterken, Fadi’nin Paris’te olduğunu öğrenen ekip de ona bir sürpriz hazırlar. Romantizmin başkenti, Fadi için, sonun başlangıcı mı olacaktır?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.