Benim Adım Melek yeni bölümüyle ekranlara gelecek

145

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Benim Adım Melek bu hafta yeni bölümüyle ekranlara gelecek. Benim Adım Melek’te bu hafta neler olacak;

Melek Kerem’i ikna etmesi için babasından yardım istemesine rağmen Seyitali Kerem’in arkasında duracağını söyler. Almanya’dan çocukları için birlikte yeni bir hayata başlamak için geri dönen Melek Kerem’in gidecek olmasıyla perişan olur. Kenan ve Vildan ile Defne kendisine yazılan mektupa istinaden konuşmaya çalışır. Ama kendisine gelen mektup birden el değiştirir. Mektup kayıptır ve kimin elindedir. Kayıp mektup yüzünden Kenan’ın Vildan’a olan aşkını Şirhanlar öğrenecek mi?

Funda ne İdris ne Alpay’dan haber alamamıştır. Funda, Alpay’ın bütün mal varlıklarını elden çıkarmasıyla sokakta kalır. Bu yüzden büyük bir öfkeye kapılan Funda soluğu Kenan’ın kapısında alır. Alpay ve Funda’ya ayrı ayrı oyun oynayan Kenan sonunda istediği intikamı almak üzeredir.

Kenan, Kerem’in Almanya’ya geri döneceğini öğrenince kendi canı pahasına onu engellemek için planlarını hızlandırmaya başlar. Kerem’in Almanya’ya dönecek olması yüzünden Karadağ konağında son bir yemek hazırlığı yapılırken Kenan da sabaha karşı yola çıkacağını söylediği Alpay için son yemeğini hazırlamaktadır. Alpay Funda’nın son anda ölümden kurtulduğuna inanmış, ertesi sabah hür bir insan olarak uyanacağı hayaliyle, ölümü olacak yemeğe hazırlanır…

Aylarca başka ellerde dolanan Kenan’ın yazdığı mektuplar nihayetinde sahibine ulaşır. Vildan kendisine yazılan derin aşkın cümlelerini okurken odaya giren Ömer de bu aşkın tanığı olur. Öfkeden deliye dönen Ömer Kenan’a hesap sormak için konaktan fırlar gider..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.