Halil Sezai tahliye olurken gardiyana ilginç soru sorduğunu itiraf etti

262

Başrolünde oynadığı İncir Reçeli ve İsyan şarkısı ile kısa sürede şöhret basamaklarını hızla çıkan ve geçtiğimiz aylarda yaşlı birisine saldırmak suçundan tutuklanarak cezaevine gönderilen Halil Sezai cezaevinden çıktıktan sonra ilk kez kameralar karşısına çıktı. Armağan Çağlayan’ın YouTube’da bulunan ‘Gör Beni’ kanalındaki programına konuk olan Halil Sezai . geçtiğimiz yıl cezaevinde yatmasıyla ilgili merak edilen soruları yanıtladı.

Kendisini genel olarak karamsar ve kötümser bir insan olarak gördüğünü söyleyen Halil Sezai “Yaptığım iş dolayısıyla gece çalışan ve gündüz uyuyan birisiyim ve uykuyu çok severim. Cezaevi psikolojisini atmak için uykuyu kullanıyorum. Son günlerde keyfimi yerine getirmeye çalıştığım bir psikoloji içindeyim” dedi.

Yaşlı komşusunu darp etme anlarının sosyal medyaya düşmesi üzerine tutuklanarak cezaevinde 43 gün kalan Halik Sezai cezaevi günlerini şu sözlerle anlattı.

“Ünlülüğe karşı birisiyim. Benim yaşadığım olaylar günde belki de 100 kişinin başına geliyordur. Olayın geçtiği günün yarısını dahi hatırlamıyorum. Her şey bir anda koptu.  Bu yüzden hapis yattım ve detaylara girmek istemiyorum. Ama bana hapishane iyi geldi. Belki bu sizlere komik gelecek. Bana tek kişilik bir hücre verdiler. Tüm günümü kitap okuyarak geçirdim. Kendimle baş başa kalacak uzun zamanım oldu ve geçmişin muhasebesini yaptım. Kaldığım cezaevinin müdüründen gardiyanına kadar herkese çok teşekkür ederim. İnsanlara çok yardım ediyorlar. Yemekler çok güzel. Çıkarken ‘Bu domatesi nereden alıyorsunuz?’ dedim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.