Tozkoparan İskender yeni bölümüyle ekranlara geliyor

188

Çocukların aileleriyle birlikte büyük bir keyifle izledikleri TRT 1 ekranlarında yayınlanan, Tozkoparan İskender, on sekizinci bölümüyle ekranlara geliyor…

Bu hafta ekranlara gelecek olan Tozkoparan İskender’in yeni bölümünde neler olacak:

Kapının önüne bırakılan kuzgun tüyünü bulan İskender bunu Mavi Ay ve Salih ile paylaştığında hepsinin canı sıkılır. Kuzgunların tekrar geri döndüğünü düşünen üç arkadaş artık kuzgunların İskender’i hedef aldığını düşünmeye başlarlar. Fikri’ye naz yapan Savaş aslında neler olup bittiğini öğrenmek amacındadır. Fikri, Savaş’a karşı mahçup olmuştur. Ve kendisine ne isterse yapacağının sözünü verir.

Okçuluk müsabakası sırasında Mavi Ay ve Kasırga,  Giovanni’nin Tayfun’a söylediği söz ile birlikte şok olur. Tayfun ve Duygu evlatlıktan reddedileceklerini duyar duymaz soluğu babaannelerinin yanında alırlar. Bu olayı öğrenen yalnızca Kasırga üyeleri değil, tüm öğretmenler ve Mavi Ay da yaşananlar karşısında oldukça üzülür. Tayfun ve Duygu’ya herkes yardım etmek isterken Mavi Ay bir plan yapar ve hep birlikte Kasırga’nın kulüp odasına giderler. Ancak planın işe yaraması için Kasırga’nın Mavi Ay ile iş birliği yapması lazımdır.

İskender’in bulduğu kuzgun tüyü ne anlama geliyor? Savaş, yaptıklarını affettirmeye çalışan Fikri’den ne isteyecek? Tayfun ve Duygu evlatlıktan ret mi ediliyor? Mavi Ay’ın Tayfun ve Duygu’ya yardım etmek için yaptığı plan ne?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.