Tozkoparan İskender bu hafta 11 bölümüyle ekranlara geliyor

246

Çocukların aileleriyle birlikte büyük bir keyifle TRT 1 ekranlarında izledikleri Tozkoparan İskender, yeni bölümüyle ekranlara geliyor…

Salih’in yanından resmi olarak evlat edinilmediği ortaya çıkan İskender, şimdi de Salih’in yanından tehlikesi ile karşı karşıyadır. Salih’e İskender’i evlat edinmek istediğini söyleyen Rüya’nın bu sözleri sonrasında Salih İskender’i bırakmak niyetinde olmadığını söyler. Ama bir yandan da yaşadıkları son olaylar kendisini bunaltmıştır. İskender ne yapacağını bilmez bir halde Mavi Ay’dan yardım ister.

Mavi Ay, sadece İskender’in derdi ile değil aynı zamanda Kasırga’nın kendisi hakkındaki oyunlarla baş etmek durumundadır. Okçuluk müsabakasını sadece Mavi Ay hazırlanmasın diye öne çekmiş olması ve Giovanni’nin liderliğinde hırsla çalışan Kasırga, bu kez sahadan galibiyet ile ayrılmakta kararlıdır.

Rüya ve Salih’e ihtiyacı olduğunu söyleyen İskender’in bu sözü üzerine Mavi Ay’ın aklına bir çözüm önerisi gelir. Neden Salih ve Rüya evlenmemektedir? Böylece İskender kimseden vazgeçmek zorunda kalmayacaktır. Planlar yapılır ve hazırlıklar başlar. Görev Salih hocayı ve Rüya hocayı evlendirmektir.

Bu evlilik planı İskender’in işine yarayacak mıdır? Sırf Mavi Ay’ın çalışmaması için okçuluk müsabakasını öne çekmek Kasırga’nın işine yarayacak mıdır ve uzun süre sonra Kasırga Mavi Ay’ı alt edebilecek midir? Salih ve Rüya, Mavi Ay’ın planına uyarak evlenmeye karar verecek mi?

Tüm bu soruların yanıtı ve daha fazlası, Tozkoparan İskender’in yeni bölümünde…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.