Gönül Dağı 17.bölümüyle ekranlara geliyor

160

TRT 1 ekranlarında yayın hayatına başladığı ilk günden bu yana gönüllerde taht kuran ve haftalardır tüm kulvarlarda birinci olarak izlenme rekoru kıran Gönül Dağı adlı dizi on yedinci bölümüyle ekranlara geliyor.

Sapsarı toprakların, yıllarca dile gelen efsanelerin, unutulmaz aşkların hikayesinin anlatıldığı Gönül Dağı’nın bu hafta yayınlanacak olan yeni bölümünde neler olacak;

Gedelli’ye temiz elektrik santrali açılacağını Belediye Başkanı Münir Beyin açıklaması sonrası kasaba karışır. Tüm kasabanın gözü Taner ve amcaoğullarındadır. Amcaoğulları bir yandan santrali yetiştirmeye çalışırken, diğer yandan ise santrali kuracakları alanı bulmaya çalışmaktadırlar. Amcaoğulları yaşlı bir kadına ait uygun bir arazi bulurlar. Yaşlı kadın arazisini kiralamaya yanaşır ama yaşlı kadının hazin hikayesi, amcaoğullarını derinden etkiler. Santrali kurabilmeleri için bu hazin hikayeyi çözmek zorundadırlar.

Zahide’yi Sefer özel bir yere davet ederek burada aralarındaki geçmişi ve geleceklerini konuşurlar. Kafasında bir sürpriz düşünen Sefer’in sürprizi Zahide’yi ve ilişkilerini nasıl etkileyecektir.

Öte yandan Dilek, babasıyla ilgili öğrendiği gerçeği, annesiyle konuşmaya çekinir. Ancak bu sırrın ağırlığını daha fazla taşıyamaz ve Gülsüm’le konuşmaya karar verir. Gülsüm’ün tepkisi ne olacaktır? Babasının geçmişi hakkında öğrendikleri Dilek’i ne kadar etkileyecektir? Yaşlı kadının hazin hikayesi neden bu kadar amcaoğullarını etkilemiştir.

Tüm bu soruların cevapları bu hafta yayınlanacak olan Gönül Dağı adlı dizinin yeni bölümünde izleyicisine ulaşacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.