Masumlar Apartmanı 22 bölümüyle ekranlara geliyor

199

Yayınlandığı ilk günden itibaren reyting rekorlarını alt üst eden TRT 1’in Salı günlerine damga vuran ve yayınlandığı ilk günden bu yana yayınladığı gün sosyal medyanın en çok konuşulan dizilerinden birisi olan “Masumlar Apartmanı”, 18 Şubat Perşembe akşamı yirmi ikinci bölümüyle ekranlara geliyor.

Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan Masumlar Apartmanı, çarpıcı öyküsüyle yine izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Yeni bölümü merakla ve heyecanla beklenen “Masumlar Apartmanı” nda bu hafta neler olacak:

Safiye büyük bir suçluluk içerisinde Naci’nin ambulansa bindirilişini izlerken kendisini suçlar. Her şey sadece Naci ile görüşmesinden dolayı olmuştur. Safiye yine her zamanki gibi çareyi, kendini eve kapatıp temizliğe vermekte bulur. Naci’nin hastaneye kaldırılması ve düştüğü durumdan Naci’nin sorumlu tuttuğu kişi başkasıdır. İnci kendisi için Han’ın yaptırdığı dairede Ceylan’ın künyesini bulması, tüm bunların yanında Naci’ye olanlar  yüzünden allak bullak olmuştur. İnci ile arasında yaşadığı gerginlik yüzünden Han o gece eve çok geç saatlerde gelir. Han’ın eve geç gelmiş olması İnci’nin şüphelerini iyice artırır. Esra’nın apartmana taşınacağını öğrenen Gülben’in ise başka planları vardır. Bu arada Han, son birkaç gündür yaşadığı zorlukları bir daha yaşamamak için bir adım atmaya karar verir. Ancak bu adım, onu çok daha zor bir durumda bırakacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.