Cengiz Kurtoğlu ve Ayşen Birgör’den sürpriz düet

159

Taverna müziğimizin yaşayan en büyük efsanelerinden biri olan Cengiz Kurtoğlu son yılların en başarılı kadın yorumcularından biri olan Ayşen Birgör ile sürpriz bir düet projede bir araya geldiler.

Bugüne kadar müzik kariyerinde hiçbir kadın yorumcu ile bir araya gelmeyen Cengiz Kurtoğlu böylesine güzel bir projede Türkiye’nin başarılı yorumcularından biri olan Ayşen Birgör ile bu projede olmaktan çok keyif aldığını dile getirerek ”Kalpsiz”i dinleyicilerinin gönüllerine emanet etti.

Kalpsiz adlı şarkının sözleri Hakkı Yalçın’a müzikleri ise Orçun Kurtoğlu, Aydın Kurtoğlu, Ferit Özkan ve Seçkin Özer’e gibi başarılı isimler tarafından yapılırken Kalpsiz adlı şarkının kayıtlarında Hüsnü Şenlendirici klarnetiyle eşlik ederken projenin müzik yönetmenliği ise Seçkin Özer imzası taşıyor.

Şarkı için çekilen klip için yönetmen koltuğuna Vasso otururken klip Ayşen Birgör’ün duru güzelliği ve Cengiz Kurtoğlu’nun eşsiz yorumuyla izleyicisini mest ediyor.

Ayşen Birgör müzik kariyeri boyunca Coşkun Sabah, Adnan Şenses ve Emel Sayın gibi Türk müziğine yön veren birçok sanatçıya vokal olarak uzun yıllar sahnelerinde eşlik etti. Profesyonel müzik hayatına 1996 yılında “Gecem” adını verdiği ilk albümüyle merhaba diyen Ayşen Birgör 2009 yılında “Bambaşka” adlı albümü ile devam etmiş ve daha sonrasında müzikal kariyerine “Kış Bahçesi” adlı şarkısı ile devam etmiştir.

Ayşen Birgör & Cengiz Kurtoğlu ”Kalpsiz” Fifth Floor etiketiyle tüm müzik platformlarında ve klibi NetD kanalında yayında!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.