Masumlar Apartmanı 20 bölümüyle ekranlara geliyor

166

Yayınlandığı ilk günden beri reyting rekorları kıran TRT 1’in Salı günlerine damga vuran dizisi Masumlar Apartmanı bu hafta 20. bölümüyle ekranlara geliyor. Yayınlandığı gün sosyal medyada trend topic olan dizinin bu haftaki bölümünde neler olacak

Konusu gerçek bir hayat hikayesinden alınan dizinin bu haftaki bölümünde İnci eve girerek yeni bir maceranın ilk adımını atmış olsa dahi içinde bir tedirginlik vardır. Herkese karşı sağlam durmakta kararlı olsa dahi daha ilk günden yaşadıklarını onu büyük bir ümitsizliğe düşürmeye yetmiştir. İnci’nin rahat etmesi için Han elinden gelen her şeyi yapmış ama Safiye’nin kendince başka planlarını hesaplamamıştır. Safiye daha ilk dakikadan itibaren İnci’ye hayatı dar etmekle meşgulken Naci’den gelen bir sürpriz, bastırmaya çalıştığı duyguları tekrar canlandırır. Fakat Safiye direnmekte kararlıdır.

Evdeki dengeleri Gülben korumaya çalışırken, Hikmet’in kafa karışıklığı İnci ve Safiye arasında yeni bir kriz yaratır. Bu kriz öyle kolay kolay kapatılacak bir kriz değildir. Neriman ise Ege ve Gamze’nin birlikteliğinin acısını henüz atlatamamışken bir de Gamze’nin entrikalarıyla uğraşmak zorunda kalır ve sonunda patlar. Gamze’nin entrikaları nelerdir? Gülru’nun gitmeden önceki son hamlesi ise Safiye’ye yıllar önce kapattığı bir kapıyı yeniden açtırır. Bu hamle Safiye’yi zor durumda mı bırakacaktır?

Tüm bu soruların cevabı bu hafta yayınlanacak olan Masumlar Apartmanı adlı dizide olacak…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.