Benim Adım Melek’te Ömer ve Defne’yi ne bekliyor?

251

Güçlü oyuncu kadrosu ve ilginç hikayesiyle TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı günlerde izleyicisine duygu dolu anlar yaşatan “Benim Adım Melek” ellinci bölümüyle ekranlara geliyor.

Ellinci bölümüyle ekranlara gelecek olan “Benim Adım Melek” te bu hafta neler olacak:

Ömer ve Defne’nin yazgısında onları ne bekliyor?

Melek Halil’in kendisine taktığı yüzük yüzünden Alpay’ın, Halil’e hesap kurması Melek’i çok zor durumda bırakır. Kadriye’nin erken doğrum riski ve Melek’in bu zor duruma düşmesi yüzünden aile içinde büyük bir telaş yaşanır. Ömer’i kedisine aldığı sürpriz hediyenin mahvolmasından dolayı Gülşad kendisin suçlu hissetmektedir. Cumali karısı Zümrüt’e sürprizin bozulmasında payı olduğunu anlayarak hesap sorar. Zümrüt’ün yaptıklarından ötürü Vildan kendince bir çözüm aramaya başlar. Zümrüt, Defne ve Ömer’e engel olmaya çalışırken kendini hiç ummadığı bir durumda bulur.

Uzun yıllardır bir çocuk sahibi olmak isteyen Mahmut ve Kadriye’ye bu sefer kader gülecek midir? Alpay yüzünden Halil çaresizlik içinde kalmıştır. Melek ise onun bu halini kendince anlamlandırmaya çalışır. Artık uzun zamandır peşinde koştuğu hayallerin için Defne’ye bir şans doğacaktır. Karadağlar ve Şirhanlar yirmi sene önceki heyecanlarını tekrar yaşayıp yeni bir sayfa açmak için hazırlanırken Melek ve Halil nasıl bir durumla karşı karşıya kalacaktır?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.