10 Bin Adım büyük bir ilgiyle izlenmeye devam ediyor

241

Yayın hayatına yeni başlatan Türkiye’nin yeni nesil video içerik platformu GAİN’in komedi dizisi “10 Bin Adım” yayınlandığı ilk günden itibaren büyük ilgi görmeye başlarken Ocak ayının adından en çok bahsettiren yapımlarından birisi olmayı da başardı.

10 Bin Adım dizisinin özgün hikayesi  Engin Günaydın ve Deniz Özgür Çınar’a ait  olurken dizinin senaryosu da yine Devin Özgür Çınar tarafından kaleme alındı. Dizinin izleyicisine hem duygu dolu anlar hem komik anlar yaşatırken aynı zamanda “Eski sevgili ile dost kalmak mümkün mü?” sorusunu odağına alarak, sevgililikten arta kalan arkadaşlığı on bin adımlık bir macera içerisinde irdeliyor.

İki arkadaş ilişkilerinde yaşamış oldukları duygusal birlikteliğini tüketerek iki insanın aynı amaçla çıktıkları yol arkadaşlığında eski defterlerin açılmasından şimdiki hayatlarına dair fikir alışverişinde bulunabilmelerine kadar pek çok farklı anın sunulduğu dizi akıllara “Eski sevgiliyle dost kalmak mümkün olur mu?” sorusunu getirmeyi de ihmal etmiyor.

Geriye dönük defterlerin açılmasından, küçük laf sokmalara kadar eski ilişkiye dair bütün yaşanmışlıkları muzip bir dille anlatan dizide gün sonunda yolların tartışma ile ayrılmasına rağmen ertesi gün yine ‘10 Bin Adım’ hedefiyle bir araya gelinmesi, yerleşen alışkanlıkları absürt bir mizahla seyirciyle aktarıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.