Tövbeler Olsun 21.bölümüyle ekranlara geliyor

153

TRT 1 ekranlarında yayınlanan eski Türk filmleri tadında sımsıcak aile hikayesi ve muhteşem oyuncu kadrosuyla izleyicilerine keyifli anlar yaşatan, aile komedi dizisi “Tövbeler Olsun”, yirmi birinci bölümüyle ekranlara geliyor.

Pazar akşamı saat 20.00’de ekranlara gelecek olan “Tövbeler Olsun”un yeni bölümünde neler olacak:

Osman tam Anıl’a Nazmiye’yi esnada Namzet’in planı sayesinde neye uğradığını şaşırır ve Namzet’e büyük bir öfke duyar. Bu öfkesini engelleyemeyerek aralarında büyük bir kavga başlar. Namzet her yolu denemeye kararlı ve Nazmiye’nin evliliğini engelleyemeyeceğini kabullenmek zorunda kalır. Namzet ise en sonunda pes eder ve Nazmiye ile Anıl nişanlanır.

Öte yandan Osman ise Aylin’i Buğra’ya istemeye hazırlanan Namzet’e zor anlar yaşatacaktır. Enişte uzun bir aradan sonra İstanbul’a geri dönmüş ve yeni planlar peşinde koşmaya başlamıştır bile. Enişte defineyi bulmak için çalışmalara başlarken şans eseri Namzet’in sakladığı altınları bulur. Ertan büyük aşk yaşayan Anıl ve Nazmiye’nin arasına girmek için büyük bir fırsat yakalar. Anıl’ın kimsenin bilmediği bir sırrını öğrenen Ertan bunu Namzet’e söylemeye karar verir.

Anıl’ın herkesten gizlediği sırrı ne? Namzet’in Buğra’ya Aylin’i istemesine Osman, nasıl bir cevap verecek?  Altın sandığını bulan Enişte’nin Kazım ile birlikte yaptığı planı ne? Anıl’ın sırrını öğrenen Namzet’in tepkisi ne olacak?

Tüm bu soruların cevabı için Tövbeler Olsun yeni bölümüyle Pazar Saat 20.00’de TRT1 ‘de

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.