Tozkoparan İskender 3.bölümüyle ekranlara gelecek

360

Birbirleriyle tekrar bulaşabilmenin mutluluğunu İskender, Salih ve Fikri büyük bir coşkuyla kutladıkları esnada Mavi Ay’ın seslerini duyarlar ancak Salih’in isteği üzerine saklanırlar. Mavi Ay çevrede neler olup bittiğini araştırırken İskender’in hırsızlarla yaşadığı mücadelede yere düşürdüğü zihrgirini yerde bularak oradan uzaklaşır. Mavi Ay’ın peşinden gitmek isteyen İskender’i Salih engeller.Ancak İskender’in aklı zihgirde kalmıştır.

Makbule’nin evinde Giovanni gözlerini açtığında neler olduğu anlamaya çalışsa da bir türlü anlayamaz ve Makbule’nin yanına geldiğinde Makbule Giovanni’ye “oğlum Cihangir” diyerek sarılır. Bu durum Giovanni’nin aklına yalanlarla dolu sinsi bir plan getirir.

Dedikoducu adlı bir sosyal medya kanalında ormanda başına gelenlerin videosunun yayınlanması Kasırga’yı oldukça zor bir duruma düşürmüştür. Bu videonun yayınlanmasının hemen ardından Kasırga ve arkadaşlarıı Taygu Koleji’nde yerle bir olan imajlarını toparlayabilmek için düşünürler ve bir plan yaparlar.

Makbule’nin “Cihangir” diyerek sarıldığı Giovanni, günümüzdeki hayatına hangi karakterle devam edecektir. İskender’in düşürdüğü zihgirini bulan Mavi Ay bu zihgirinin sırrını çözebilecek midir? Dedikoducu yüzünden itibarı yerle bir ola Kasırga okulda kaybettiği saygınlığını tekrar yeniden kazanabilecek mi? İskender atasından yadigâr kalan zihgiri geri alabilmek için Mavi Ay’ın peşinden gidecek mi?

Tüm bu soruların yanıtı ve daha fazlası, Tozkoparan İskender’in yeni bölümleriyle her Pazar saat 17:30’da, TRT 1 ekranlarında olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.