Benim Adım Melek’te heyecan dorukta

178

TRT 1 ekranlarında izleyicilerin büyük bir ilgiyle takip ettiği etkileyici hikayesi ve oyuncu kadrosu ile yayınlandığı gün en çok izlenen diziler arasında yer alan Benim Adım Melek bu haftakırk yedini bölümüyle ekranlara geliyor.

Benim Adım Melek” te bu hafta neler olacak:

Cumali ile aralarında uzun zamandır sıkıntılı bir süreç yaşayan Seyit Ali emanetlerine sahip çıkamadığını düşündüğü için Cumali’ye bir kez daha sinirlidir. Seyitali ve Cumali Melek’in Nefise’nin yanında olduğunu öğrenince rahatlarlar ve birlikte bu olaylarda Kerem’in durumunu çözmeye çalışırlar. Yönetim kurulu ani bir kararla toplanır ama bu toplantıda yönetim kurulu onları dinleyecek midir? Kenan yüzünden Halil ve Mirza’nın arası da gergindir ve bu gerginlik kendisini göstermeye devam ederken Halil, Mirza’nın alacağı karar karşısında ne yapacaktır?

Sirhanlar Gülşad’ın dönmesiyle büyük bir sevinç yaşarlarken Defne kızgın ve üzgündür. Mirza’nın yokluğu bağ evinde yapılan yemekte fark edilirken Gülşad’tan dolayı gergin olan Defne beklemediği bir konuşmanın içinde bulur kendini. Ani bir kararla uzun süredir kafasından atamadığı Antep meselesini Kenan’ın kapatmaya karar vermesi üzerine adeta etekleri tutuşan Alpay ve Funda nasıl bir yol izleyeceklerdir?

Melek ve Halil bir karar verip babalarıyla konuşmaya geldiklerinde yaşanan olayla şaşkınlık yaşarlar. Bu duruma şahit olan Alpay hangi sırrı öğrenecek ve ne yapacaktır?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.