Kalk Gidelim’de Seyfettin rezil mi olacak yoksa vezir mi?

137

Seyfettin oynayacağı ikinci reklam için iç çamaşırı giymek zorunda olduğunu öğrenince nasıl bir belanın ortasına düştüğünü anlamıştır. Büyük bir gizlilikle yürütülen reklam çekimlerinde böyle bir reklamda oynamak istememektedir. Ama yaptığı sözleşmeye göre reklam filminde oynamaktan vazgeçerse tazminat olarak aldığı paranın üç katını ödemek zorundadır.

Seyfettin’in düştüğü bu durum karşısında Kelle İsmail olaya el koyar ve karşı tarafla konuşurlar. Reklam veren firma reklamda iç çamaşırı kullanılmayacağını ve ödedikleri parayı geri istemediklerini söylemiş olsalar da Seyfettin ve Kelle İsmail huylanır ve adamların etrafına bir casus takar. Bu casus Veli Demir’dir. Casus işe yarar ve adamların Seyfettin’ e tuzak kurdukları ortaya çıkar. Seyfettin rezillikten kurtulmuş olsa dahi adamların elindeki sözleşmeyi bir şekilde ele geçirmek gerekmektedir.

Bulantıları olan Nurcan doktora gidince muayenehanede Halim ile Badegül’ ün çocukları olmadığına kulak misafiri olmuştur.

Şakır ortaklığı Dudu’nun zorlaması sonucu bitirmeye gittiğinde Şakir Ercan’a durumu anlatınca Ercan’ın inanılmaz bir teklifi ile karşılaşır. Sadık, Meryem’ in dükkanında kapı altından atılmış isimsiz bir mektup bulur. Sadık bu mektup sayesinde sonunda Meryem’e sahte rapor oyununu oynayanın kimliği ortaya çıkarır.

Yasemin ve Samim arasındaki aşk daha da büyümüş ve Kelle İsmail de bu durumun farkındadır. Kızını Samim’ e kaptırmak istemeyen Kelle, bir takım planlar kurmak ister. Her türlü planı kusursuz işleyen Kelle İsmail’in bu konuda hiç bir planı tutmamaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.