Tövbeler Olsun’da Namzet’e şok evlilik teklifi

177

Namzet, Osman’la mahallede açtığı yeni dükkan yüzünden artık komşu olmuştur ve bu aralarındaki husumetin daha da büyümesine yol açar. Osman ve Namzet arasındaki husumet yüzünden Buğra zor bir seçim yapmak zorunda kalacaktır. Buğra babası ve sstası Osman arasında kalan Buğra seçimini yapar. İçinde bulundukları çıkmazdan kurtulmak için artık kararlıdır. Buğra, Aylin’e evlenme teklifi edip hem sevdiğine kavuşmaya hem de Osman ve Namzet arasındaki kavgayı bitirmeye kararlıdır.

Namzet herkesten gizlediği altınlarla alakalı kendince büyük planları vardır. Kazım istemeden de olsa Namzet’in sırrını öğrenmişir ve bu Kazım için zorlu bir sürecin başlangıcı olmuştur. Tüm bu gelişmeler yaşanırken sürpriz beklemektedir. Aylin ve Buğra’nın birlikte kaçacaklarını düşünen Latife ve Hülya ise beklenmedik bir şekilde olaylara dahil olur.

Anıl’a karşı büyük bir aşk besleyen Nazmiye, Anıl’a olan aşkını itiraf edecek mi? Satışa çıkarılan Horanta Holding hisseleri için Namzet’in kafasından neler geçiyordur.? Latife ve Hülya’nın iş birliği nasıl sonuçlanacak? Evlilik kararı alan Aylin ve Buğra’yı neler bekliyor? Namzet Horanta’yı şoke eden sürpriz evlilik teklifi kiminle ilgili?  Sürpriz evlilik teklifi kimler nasıl etkileyecek ve neler olacaktır?

Tüm bu soruların cevabı Tövbeler Olsun yeni bölümünde…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.