Uyanış: Büyük Selçuklu dizisi kadrosuna İsmail Ege Şaşmaz dahil oldu

228

 

Yayınladığı ilk bölümden itibaren izleyicisinin gölüne taht kuran “Uyanış: Büyük Selçuklu”nun kadrosuna genç kuşağın sevilen oyuncularından İsmail Ege Şaşmaz katıldı. Dizinin 13. Bölümünden itibaren kadroya katılan İsmail Ege Şaşmaz dizide rol aldığı Faysal karakteriyle Selçuklular ile Batıniler arasındaki savaşa yeni bir yön verecek.

Türklerin Anadolu’ya çıkmasını sağlayan Selçuklu İmparatorluğunu anlatan TRT 1’in en çok izlenen dizilerinden biri olan döneme ait özgün bir dil ve görkemli bir prodüksiyonla anlattığı lider dizisi ‘Uyanış: Büyük Selçuklu’nun oyuncu kadrosuna bir çok genç oyuncu dahil olurken bu haftada genç ve başarılı oyuncu İsmail Ege Şaşmaz dahil oldu. İsmail Ege Şaşmaz’ın rol aldığı ilk kareler paylaşılırken genç oyuncunun sosyal medya takipçileri tarafından büyük bir beğeni ve yorum aldı.

İsmail Ege Şaşmaz dizide canlandıracağı Faysal karakteri ile izleyicisi ile tanışmaya hazırlanırken dizideki rolü gereği Selçuklular ile Batıniler arasındaki mücadelenin belirleyicilerinden biri olacak karakterin kimliğiyle ilgili gerçek, izleyicileri oldukça şaşırtacak.

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde canlandıracağı Faysal karakteri ile dövüş sahneleriyle de adından söz ettirecek İsmail Ege Şaşmaz’ın kadroya dahil olduğu ‘Uyanış: Büyük Selçuklu’nun yeni bölümü  Pazartesi akşamı saat 20:00’da TRT 1 ekranlarında olacak.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.