Payitaht’ta Mason Paşa kim?

402

Cuma akşamları TRT1 ekranlarında yayınlanan ve gecenin en çok izlenen dizisi olan Payitaht Abdülhamid izleyicisini ekranlara kilitlemeye devam ederken dönem dizisi Payitaht Abdülhamid yüz otuzuncu bölümüyle ekranlara geliyor. Yeni bölümü merakla ve heyecanla beklenen dizinin bu hafta yayınlanacak olan bölümünde Mason Paşa arayışı devam edecek.

Mason Paşa kim sorusu Sadrazam Paşa’nın Manyas’ı kaçırması ile tekrar gündeme gelir. Herkes Mason Paşa’nın kim olduğunu öğrenmek istemektedir. Mason Paşa neler yapmıştır ve neler yapmayı tasarlamaktadır.

Abdülhamit Manyas’ı dikkatle takibe alarak attığı her adımı izlemeye başlamışken Mahmut Paşa’yı da konağında büyük bir sürpriz beklemektedir. Karekin’in peşini karşısına çıkan tüm zorluklara rağmen Eşref Aziz bırakmaz. Çünkü Kareki’nin ortalığı karıştırmaya çalıştığına dair içinde bir his vardır ve Eşref Aziz hislerine aşırı güvenmektedir.  Saliha kendine sarayda yer bulmaya çalışırken, Naime de onu göndermenin yollarını arar.

Aliye bir taraftan Naime’ye dost görünürken bir taraftan da kuyusunu kazar. Saliha’nın verdiği davete gelen misafir herkesi şaşırtır.

Saliha’nın verdiği davete gelen ve davete katılmasıyla herkesi şaşırtan misafir kimdir? Eşref Aziz Kareki’nin kirli yüzünü deşifre edebilecek midir?  Abdülhamit Minyas’ın yanlış bir hamlesini yakalayabilecek midir? Ve Abdülhamid’i bekleyen gizli tehlike nedir?

Tüm bu soruların cevabı bu hafta yayınlanacak olan Payitaht Abdülhamid’in yüz otuz dokuzuncu bölümünde cevap bulacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.