Benim Adım Melek’te Ömer’i neler bekliyor

243

Güçlü kadrosu ve etkileyici hikayesiyle yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren TRT 1 ekranlarında en çok izlenen diziler arasına girmeyi başaran ve  izleyicilere duygu dolu anlar yaşatan,  “Benim Adım Melek” kırk üçüncü bölümüyle ekranlara geliyor.

9 Aralık Çarşamba akşamı saat 20.00’de yeni bölümüyle ekranlara gelecek olan “Benim Adım Melek” te bu hafta neler olacak:

Melek ve Vildan’ın cezaevinden çıkması için Halil ile Mirza tüm suçlamaları kabul etmek isterken avukatları onlara engel olmaya çalışır. Ömer Gülşad sayesinde hayatta kalmıştır ve hastaneye kaldırılır. Banu Mithatlardan gider. Mithat’ın Banu’ya olan tavırlarından dolayı Seyran Mithat’a kırgındır. Mithat bu durumu düzeltmek için ne yapacaktır?

Aslı’nın babası kızının Gaziantep’te olduğunu bir şekilde öğrenmiştir. Aslı hiçbir şekilde Funda’yı göndermek istememektedir. Aslı’nın bu kararına karşı Funda kendisine nasıl bir yol çizecektir. Alpay yaşanan tarihi eser olayından alnının akıyla kurtulmanın mutluluğunu yaşarken Ercü kendisine aşırı bir şekilde kırılmıştır. Çünkü Alpay’ın yaptıkları yüzünden Ercü zor durumda kalmıştır. Alpay’ı daha önce de birkaç kez kurtaran Kenan bu sefer onu kurtarabilecek midir? Kerem’in başına neler gelecektir?  Vildan ve Melek hapisten çıktığında iki aile de buruk bir sevinç yaşarlar. Defne, Şirhanlara geldiğinde hiç ummadığı biriyle karşılaşır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.