Gönül Dağı yeni bölümüyle ekranlara geliyor

176

Gönül dağı yayın hayatın başladığı ilk günden bu yana gönüllerde taht kuran ve izleyicilerin ilgi odağı olmayı başarırken bu hafta yedinci bölümüyle ekranlara geliyor…

Gönül Dağı dizisinin bu hafta yayınlanacak olan 7.bölümünde neler olacak ?

Tasarladığı uçağın uçmasıyla Taner ve Dilek arasında, ilişkilerinde yeni bir sayfa açmışlardır. Taner artık duygularını Dilek’e açmak zorundadır. Tren yolu kenarında Dilek’le tıpkı çocuklarında yaptıkları gibi patates yemek için sözleşirler. Tren yolunda Taner duygularını Dilek’e açabilecek midir?

Sakladıkları paraların çalındığını öğrenen Hüseyin ve Muammer bu işin peşine düştüklerinde çalınan paraları ile uçak alındığını öğrenirler. Bugüne kadar her konuda birbirleriyle zıtlaşan iki kardeş ilk kez ortak bir karar alarak kendi paraları ile alınan uçağa el koyarlar. Hüseyin ve Muammer’in uçağa el koymaları üzerine Taner ve amcaoğulları, uçaklarını geri almaya çalışırlar. Ancak Hüseyin ve Muammer uçağı çoktan satılığa çıkarmıştır.

Zahide Sefer ile ilgili önemli bir gerçeği öğrenir ve bu öğrendiği bilgiyi kendisiyle konuşmaya karar verir. Bu konuşma ikilinin bir sonraki adımında nasıl devam edeceklerini belirleyecektir.

Gönül Dağı’nın başrollerini Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan üstlendiği dizide, sanat dünyasının usta isimleri Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Nazlı Pınar Kaya, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hüseyin Sevimli ve Çiğdem Aygün rol alıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.