Masumlar Apartmanı bu haftada zirvedeki yerini korudu

154

Yayın hayatına başladığı ilk günden bu yana Salı günlerine damga vuran TRT 1 dizisi olan dizisi Masumlar Apartmanı, bu haftada tüm rakiplerini geride bırakarak reyting listesinde yine zirvedeki yerini korumaya devam ederken Masumlar Apartmanı hem Twitter hem YouTube’da en çok konuşulan ve izlenenler listesinde olmaya devam ederken reytingler de de  Total’de 10.68 izlenme oranı (reyting), 24.29 izlenme payı (share); AB’de 14.64 izlenme oranı (reyting), 32.97 izlenme payı (share) ve ABC1’de ise 13.79 izlenme oranı (reyting), 29.48 izlenme payı (share) ile reyting alan dizi, tüm kesimlerce ilgiyle takip ediliyor.

Son bölümde neler oldu?

Memduh ve İnci Han’ın kız isteme sürpriziyle büyük şok yaşamış ve İnci’nin dedesiyle arası yine bozulmuştur. İnci’nin evlendiklerini açıklamaması üzerine Ege tepki göstermiş ve okulda da sinirini Neriman’dan çıkarmıştır. Han’ın bu hamlesi sonrasında Gülben’den Esat için bir hamle gelmiştir. Gülben’in önündeki tek engel Safiye’dir. Han kendileri için Uygar’a sert tepki göstermesi Esra’nın, Han’ın karanlık tarafıyla tanışmasına vesile olmuştur.

Ege eğitim hayatına Han’dan gelecek parayla devam etmek istemez ve bu yüzden yaptığı bir plan başını derde sokar. Han İnci ile yaşadığı sorunları ortadan kaldırmak adına kısmen de olsa kendisini İnci’ye açmaya karar verse de düşündüğü işler planlandığı gibi gitmez. Safiye’de bu arada Gülben ve Esat arasına adeta bir kabus gibi çökmüştür.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.