Tövbeler Olsun’da sırlar ortaya çıkıyor

95

TRT 1 ekranlarında yeni yayın döneminde başlayan izleyicisine sıcak aile hikayesiyle keyifli anlar yaşatan ve kadrosunda bir çok ünlü oyuncuyu barındıran aile komedi dizisi “Tövbeler Olsun”, yedinci bölümüyle ekranlara geliyor.

Pazar akşamı saat 20.00’de ekranlara gelecek olan “Tövbeler Olsun”un yeni bölümünde neler olacak: “Tövbeler Olsun” dizisinin dördüncü bölümünde;

Namzet uzun zamandır merak ettiği Nazmiye’nin sakladığı sırrı öğrenince kızına karşı olduğu güven daha da kuvvetlenir. Nazmiye’nin sırrının ortaya çıkması sonrasında Latife ve Cemre büyük bir mahcubiyet yaşarlar. Latife Fuat’ın eşi Neşe ile dostluk kurmak isterken hiç beklemediği bir sürprizle karşı karşıya kalır.

Uzun süredir Namzet’ten şirket hakkında sakladıkları gerçeği Ertan ve Sinan itiraf etmek zorunda kalırlar. Bu itiraf bir anda Namzet’i ve Horanta Holding’i zor bir duruma sokar ve hem Namzet hem holding için zorlu bir süreç başlar.. Buğra Osman’ın yanında dükkanda çırak olarak işe başlar ve Osman’ın gözüne girmek için tüm gücüyle çalışmaya başlar. Buğra’yı dükkanda iki ciddi sorun beklemektedir. İlki aldığı çıraklık derslerini uygulaması diğeri ise Osman’ın kendisine sorduğu soruyu doğru yanıtlaması. Buğra ciddi bir sınavın eşiğindedir. Osman’ın sorduğu soru ise “Dünyada en acı ve en tatlı olan şey nedir? “

Geçmişten Hülya ve Neşe’nin arasında ne gibi bir ilişki vardır? Buğra ve Aylin’in ilişkisini Osman öğrenecek mi?  Tüm bu soruların cevapları Pazar akşamı TRT 1 ekranlarında cevap bulacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.