Genç müzisyen oyunculuk tekliflerini değerlendirmeye aldı

189

Daha önce yapmış olduğu ‘Final’, ‘İntikam’, ‘Aşk Engel Tanır mı’, ‘Hiç İyi Değilim’ adlı single çalışmaları ile müzik dünyasına kalıcı imzalar atmayı başaran Berru Tural yeni teklisi Aşk Esiyor’ ile istediği başarıyı kısa sürede yakalamaya başladı. Genç müzisyenin düzgün fiziği ile dikkat çekmesinin ardından bu sezon televizyon ekranlarında başlayacak dizilerden gelen teklifleri değerlendirmek için kendisine ulaştırılan senaryolarını okumaya başladı. Dizilerde rolünün hakkını vermek için Altan Gördüm ve Vahide Perçi gibi duayen isimlerden oyunculuk dersleri almaya hazırlanan Berru Tural bir yandan da yeni single için stüdyo çalışmalarına devam ediyor.

Pandemi döneminden normalleşme dönemine geçiş yapılan dönemlerde tatilini Kaş, Çeşme ve en son Bodrum gibi turistik yerlerde yaparak yeni sezon için güç toplayan Berru Tural, boş zamanlarında iyi bir sinema izleyicisi olarak kaliteli filmleri izleyerek vakit geçirdiğini ve en büyük hayallerinden birisinin de  güçlü bir kadrosu olan sinema filminde yeteneğini sergilemek olduğunu dile getirdi.

Basma kalıp işlerde olmayı sevmeyen ve yaptığı çalışmalarla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Berru Tural “Aşk Esiyor” adlı teklisi için, kendi ruhundaki titreşimleri vokal kaydını yaptığı andan itibaren yüksek duyguda söyleyerek, tek seferde kaydetti.

Yönetmenliğini Efe Cansoy’un üstlendiği ‘Aşk Esiyor’un video klibi Şile’nin köyleri ve ormanlık alanlarda çekildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.