Benim Adım Melek’te “Sirhanlar askerlik hazırlığında”

184

TRT 1 ekranlarında büyük bir ilgiyle izlenen etkileyici hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla dizinin izleyicilerine duygu dolu anlar yaşatan,  “Benim Adım Melek” otuzuncu bölümüyle ekranlara geliyor.

Yeni bölümü merakla beklenen dizi, “Benim Adım Melek” bu sezonda izleyiciyi ekran başına kilitleyecek.

16 Eylül Çarşamba akşamı saat 20.00’de yeni bölümüyle ekranlara gelecek olan “Benim Adım Melek” te bu hafta neler olacak:

Ömer herkese askere gideceğini ve askerde yapacağı yemin töreni sonrasında izinli olarak geldiğinde Defne’yi ailesinden isteyeceğini söylemesi üzerine herkes adeta dona kalır. Alpay’ın devamlı olarak Melek’i dert etmesine içerleyen Funda tam bu duygularını dile getirirken gelen bir telefon üzerine ortam birden gerilir. Karadağlar sünnet düğünü hazırlığı yapmaya başladıklarında Sirhanlar’da asker gönderme hazırlığı içindedirler. Kenan hain bir plan yapar ve Cumali’nin dükkanına satış için gelen toptancıyı bu planına dahil eder.

Defne’nin günler boyu kendisi ile görüşmemek için bahaneler üretmesi üzerine Ömer onun gönlünü almak için çareler aramaya başlar ama tam bu esnada Kadriye’nin çenesini tutamaması ortalığı daha da karıştırır.

Kenan Seyitali’ye Mithat’la ilgili bilgileri bağ evinde verdiği bir yemekte söyler. Verdiği haber bir anda Mahmut ve Seyitali’nin gerilmesine sebep olurken bu olay konakta nasıl yankılanacaktır. Mithat uzun süredir yaşadığı işsizlik sorununu çözdüğünü düşünürken hiç ummadığı bir şeyle karşılaşacaktır. Melek uzun süredir yaşamadığı mutluluğu hastalığının seyri yüzünden yaşayamayacak mıdır?

Tüm bu soruların cevapları Çarşamba günü saat 20:00’de TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan “Benim Adım Melek” adlı dizide olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.