Tövbeler Olsun’da ortaklık zamanı

218

TRT 1 ekranlarında bu sezon yayınlanmaya başlayan “Tövbeler Olsun” adlı dizi herkesin içini ısıtacak aile hikayesiyle seyircisine keyifli anlar yaşatmaya devam ederken bu hafta altıncı bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

13 Eylül Pazar akşamı saat 20.00’de ekranlara gelecek olan “Tövbeler Olsun”un yeni bölümünde neler olacak: “Tövbeler Olsun” dizisinin dördüncü bölümünde;

 Namzet uzun zamandır Osman’ın kendisiyle ortak olması için yaptığı uğraşların nihayetinde Osman’ın ortaklığı kabul etmesiyle rahat bir nefes alır. Bu ortaklık sayesinde Namzet; eski ortağı ve can dostuyla arasında yepyeni bir sayfa açma yolunda kararlıdır. Ortaklığın ve dostluğun bozulmasını istemeyen Namzet bu defa her şeyi doğru yapmaya çalışacaktır. . Osman ise ortaklığı kabul etmesine rağmen artık Namzet’e karşı her zamankinden daha dikkatli olacaktır.

Latife ve Hülya Buğra ve Aylin’in aşkı yüzünden karşı karşıya gelmek zorunda kalacaklardır. Latife ve Hülya arasındaki eski defterlerin yaprakları tek tek açılmaya başlamıştır bile. Cemre sohbet ederken Nazmiye’nin konuşmalarından şüpheye düşerek onun bir sır sakladığını hisseder ve bu sırrı öğrenmek için elinden geleni yapmaya karar verir. Cemre ile işbirliği yapan Latife, Nazmiye’nin büyük sırrını Namzet’ in öğrenmesi için elinden geleni yapacaktır.

Osman, Buğra ve Aylin’in aşkını öğrenecek mi? Aylin’i bekleyen sürpriz ne? Namzet Nazmiye’nin sakladığı büyük sırrı sonunda öğrenecek mi?

Tüm soruların cevabı 14 Eylül Pazartesi akşamı saat 20.00 de TRT 1 ‘ de…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.