O Ses Türkiye yarışmacısından yeni bir tekli

156

Bu yıl “O Ses Türkiye” yarışmasıyla izleyenleri kendine hayran bırakan İtalyan müzisyen Paolo De Santis, yeni hard rock türündeki teklisi “JUMP” ile müzikseverlerle buluşuyor!

“O Ses Türkiye” yarışmasına katılarak çeyrek finale yükseldikten sonra seneler boyunca biriktirdiği bestelerini yayımlama kararı alan Paolo De Santis, 90ların hard rock gruplarından ilham aldığı “JUMP” şarkısını kaleme aldı.

Ailesini ve dostlarını İtalya’da bırakıp, Türkiye’de yeni bir hayata başlamasıyla yeşeren duygularının üstesinden gelmek adına bestelediği bir çeşit kendini cesaretlendirme şarkısı olan “JUMP”, ‘yarına’ karşı duyulan güvensizlik hissi ve her zorluğa rağmen ayakta durmak gerektiğini konu alıyor.

Paolo De Santis kimdir?

Paolo De Santis, Mart 1981’de İtalya’nın merkezindeki tarihi bir kasaba olan Lanciano’da doğdu. Erken yaşlardan itibaren, mutlak kulağı ve müzik sayfalarının nasıl okunacağını bilmeden, kendi başına piyano çalmayı öğrenerek müzik tutkusunu geliştirdi. Hard rock ve metal müzik, aynı zamanda folklorik müzik konusunda tutkuluydu, üniversite döneminde cover gruplarda şarkıcı ve piyanist olarak çalmaya başladı. 2019’un sonuna doğru ondan habersiz kızı Asya Francesca De Santis’in başvurduğu, O Ses Türkiye’de çeyrek finale kaldı. Onun, bir müzisyen, besteci ve şarkıcı olmaya geri dönme hayalini devam ettirmesi için itici güç bu oldu. İlk teklisi ‘THE 26’i yayımladıktan sonra, ikinci teklisi ‘JUMP’ı ise Sony Music Türkiye ile yayımlıyor.

Paolo De Santis’in yeni teklisi “JUMP” Sony Music Türkiye imzasıyla sizlerle!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.