Temmuz ayını aileler televizyon başında geçirdi

273

Türkiye’nin önde gelen dijital televizyon platformu Tivibu, güncellenen zengin içerikleriyle izleyiciler tarafından büyük beğeniyle takip ediliyor. Tivibu ekranlarında aksiyondan komediye, dramdan animasyona, bilimkurguya kadar her ay yüzlerce yerli ve yabancı yapım izleyiciyle buluşuyor. Uygulamayı kullananlar Tivibu kutuları üzerinden ve Tivibu Go uygulaması kullanılarak mobil, web ve Smart TV ekranlarından izlenebiliyor.

Kırmızı Halı’da animasyonlar zirvede

Tivibu ekranlarında geçtiğimiz Temmuz ayında Kırmızı Halı klasöründe en çok izlenenler arasında tüm aile üyelerini ekran başına toplayan yapımlar bulunuyor. Temmuz ayında Kırmızı Halı’da izlenen filmlerin başında Kirpi Sonic yer alıyor. Yıllar önce bilgisayar oyunu olarak serisi yapılan oyundan uyarlanan filmde, Dr. Robotnik hızlı Sonic’i yakalamak için elinden geleni yapıyor ve askerlerden polislere kadar herkes olaya dahil olunca eğlenceli anlar yaşanıyor. Kirpi Sonic filminin ardından Tivibu ekranlarından en çok izlenen film olarak antik uygarlıklar döneminde bir kabile şefinin kızının maceralarını anlatan Moana ve küçük bir çocuğun duygularıyla yüzleşmesini konu edinen Ters Yüz adlı filmler takip etti..

Kırmızı Halı klasöründe bulunan filmlerin toplam izlenme oranlarının %55’ini animasyon türü filmlerden oluşurken Kırmızı Halı’da ilk 10 şu şekilde sıralandı; Kirpi Sonic, Moana, Ters Yüz, İnanılmaz Aile 2, Karlar Ülkesi, Mucizeler Parkı, Dipdip: Bir Okyanus Macerası, Zootropolis: Hayvanlar Şehri, Avengers: Sonsuzluk Savaşı, Kaçış Planı 3.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.