Benim Adım Melek yeni sezonuyla TRT 1 ekranlarında

95

TRT 1 ekranlarında geçtiğimiz yayın döneminde güçlü hikayesi ve oyuncu kadrosuyla Çarşamba günlerinin en çok izlenen dizilerinden biri olan ‘Benim Adım Melek’  yeni sezonda heyecan ve duygu dolu serüvenine kaldığı yerden devam ediyor.

2 Eylül Çarşamba akşamı saat 20.00’de yeni bölümüyle ekranlara gelecek olan “Benim Adım Melek”in ikinci sezonunda neler olacak?

Melek hastalığı ile mücadelede Halil’in desteğiyle devam ederken babasıyla kopan bağlarını tekrar toparlamanın peşine düşer. Ama bu çok kolay bir şey değildir zira  ne Seyitali ne de Halil’in babası Cumali yılların öfkesinden vazgeçmiştir. Tüm bunların yanında bir de Defne ve Ömer’in aşkları eklenince bu sorunu halletmesi daha güç bir hal almıştır. Cumali torunu Ömer’le bağlarını iyice germiş ve bu yüzden Gaziantep’ten ayrılmış ve kendini Halfeti’ye kapatmıştır.

Melek iki aile arasında huzursuzluk devam ederken Halil’in günlüğünü okur. Ve bugüne kadar hiç bilmediği bir gerçekle yüzleşmek zorunda kaldır. Yıllardır ikisi de birbirlerini sevmişlerdir ama yanlış anlamalar ve suskunlukları yüzünden onların 20 yılına mal olmuştur. Melek artık bundan sonra ye her şeyden vazgeçecek veya ömrünün son anına kadar Halil’in omzunda mücadeleye devam edecektir. Melek önemli bir karar noktasına gelir.

İki ailenin dostlukları uzun yıllar önce neden zedelenmiş ve bu iki aile bu kez hangi sınavı vermek zorunda kalacaklardır. Yıllardır gizlenen Melek ve Halil aşkı gün yüzüne çıkmıştır ama bu aşklarını yaşayabilecekler midir?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.