Kalk Gidelim’de Badegül hamile mi?

607

TRT 1 ekranlarının aile komedi dizisi “Kalk Gidelim” yüz on dördüncü bölümüyle ekranlara geliyor.

Kalk Gidelim’in yeni bölümünde neler olacak:

Seyfettinlere ziyaret yapan Kelle İsmail neşe içinde ve eğlenceli bir hal alır. Kelle İsmail’in ’“bu ev benim” söyleminin altından da ortaya çok farklı bir olay çıkar. Evde eğlence gırla giderken Veli Kelle İsmail’ in köyde bir ajanı olduğunu fark eder.

Teyzesine bayram ziyaretine giden Badegül’ün başında artık tatlı bir bela vardır. Kızının verdiği kaçamak cevaplardan hamile olduğunu öğrenen Badegül hem duygulanır hem komik anlar yaşatır. Badegül teyzesine hamileliğini söylese de artık iş işten geçmiştir.

Yasemin ve Halim’in ilişkileri farklı boyutlara gelemeye başlar. Halim’in devamlı olarak Yasemin’e “kardeşim” söylemleri karşısında çok mutlu olan bir Yasemin vardır artık… Halim’i hala bekar zanneden Yasemin gün geçtikçe Halim’ e gittikçe bağlanmaktadır.

Sevda’nın bir açığını yakalayan Hatice verdiği bir kararla ona gerçek kaynanalık etmeye karar verir. Kelle İsmail herkesin beklemediği bir anda köyün dışına daha önce astığı tabelanın bir benzerini Ercan’ın sahibi olduğu, meydandaki kahveye, “Pisisspor” tabelasının yerine asar.

Bu durumu öğrenen Seyfettin ve Mumu büyük bir telaş yaşarlar. Her ikisinin de uzun zamandır köylüden sakladıkları gerçek şimdi meydanın tam ortasında asılı durmaktadır…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.