Şampiyon’da Fırat silahlı saldırıya uğruyor

241

Fırat Tansel tarafından düzenlene saldırısından sağ kurtularak kanlar içinde ameliyathaneye doğru taşınırken aklında bir tek şey vardır. Ameliyathaneye girmekte olan. Fırat kendi canı pahasına Zafer’e ve Suna’ya yalvarır. Kendi karaciğerini oğlunun yaşaması için bu naklin yapılmasını ister. Suna şimdi çok zor kritik bir kararın eşiğine gelmiştir. Bir yanda sevdiği Fırat diğer yandan sevdiği adamın oğlu Güneş ve onun hayalleri vardır. Fırat’ın isteğini yapma konusunda Suna çok zorlansa da onun arzusunu yerine getirip son derece riskli olan ameliyata onay verir.

Fırat’ın uğradığı silahlı saldırı sonrası yaralanması ve maçtan çekileceği söylentisi WBC şampiyonu James McVardy’e kadar ulaşmıştır. Bu bilginin gerçekliğini teyit etmek isteyen McVardy menajeri aracılığıyla Zafer ve Kerem’e ulaşır. Menajer ile Kerem görüşme yaparken Fırat’tan iyi haber gelir. Gelen haber üzerine Kerem, McVardy’e maçın iptal olmayacağı bilgisini verir. İki isim daha önce anlaştıkları gibi maça çıkacaklardır. Saldırı sonrası yaralanan ve bir ameliyat geçiren Fırat, kendisini hemen toparlayamayacak ve geçirdiği ameliyat sonrası antrenman ritmini ve özgüvenini kaybedecektir.

Fırat’ın saldırıdan yaralı kurtulduğunu öğrenen Tansel son kozunu oynamaya karar verir. Ve bu hamlesi ile hem Fırat’ı hem Suna’yı kalplerinden vuracak ve kendi yaşadığı acıyı onlara da yaşatmaya kararlıdır. Önce Güneş, sonra Kerem’i hedefine alarak onları öldürmek için sinsice onların yanına sokulmayı başarır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.