Sertap Erener Bodrum’u salladı

215

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte tatilcilerin  vazgeçilmez eğlencesi olan konserlerin Bodrum ayağında ilk konseri Sertab Erener gerçekleştirirken  Sertab Erener‘in Antik Tiyatro sahnesindeki muhteşem performansıyla izleyenleri mest etti.

Sertab Erener 2020 yılının ilk Bodrum açık hava konserine imza atarken gecede kendisini izlemeye gelenlere , şarkıları ile sahnesindeki performansı ile unutulmaz anlar yaşatırken ünlü sanatçının şarkılarına gecede yalnız bırakmayan hayranları da hemen her şarkısına koro halinde eşlik ettiler.

Konser öncesi Bodrum Antik Tiyatro girişinde pandemi nedeniyle kapı girişlerinde ateş ölçümü, maske dağıtılırken konser öncesinde tüm alan dezenfektasyon yapılırken normalde 3 bin kişilik kapasitesi olan antik tiyatroya bin beş yüz kişi alınırken seyircilerin sosyal mesafe kurallarına uygun bir oturma düzeni ile gerçekleşen etkinlik, müziğin iyileştirici gücüne inanan sanatseverleri bir araya getirdi.

Sertab Erener konserinde “Bugünü göreceğimi pek düşünmüyordum. Yaşadığımı salgının bizlerde bıraktığı izleri silmek kolay değil. Ama hepimiz şu an sağlıklıyız ve önemli olanda bu. Hepiniz kendinize çok dikkat edin. Bu gece buraya gelenlere de tekrar teşekkür etmek istiyorum diyerek dillere destan olan şarkılarını arka arkaya söylemeye başladı.

Sertap Erener konserinin ikinci yarısında yeni albümünün şarkılarını da söylerken konserin finalinde “Müziğin birleştirici gücü sayesinde hepimiz bu gece bir araya geldik. İyi ki geldiniz ve bu geceyi birlikte paylaştık. Bizler toplum olarak el ele olduğumuz müddetçe üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir şey yok dedi. Ünlü sanatçı konserinin sonunda alkışlar eşliğinde sahnesinden indi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.